Aktivity CEV

Soutěž Recyklohraní

Pantoflíčci v ZOO Hodonín

Datum: 23. 5. 2020

Část soboty 23. 5. strávili žáci z kroužku Pantoflíček v ZOO Hodonín. Žáci se v ZOO opravdu nenudili, protože během prohlídky výběhů, klecí a voliér se zajímavými zvířaty plnili úkoly - zapisovali si do tabulky, odkud jednotliví živočichové pocházejí. Kdo chtěl, mohl si koupit různé mlsky a suvenýry, počasí bylo také na jedničku a tak byli všichni s výletem spokojeni .

Výlet do Brněnského muzea

Datum: 6. 4. 2020

V prvním dubnovém týdnu se žáci z kroužku Pantoflíček vydali vlakem do Brna, aby navštívili výstavu Moravského zemského muzea, která se jmenovala Co se děje nad a pod vodní hladinou. Průvodkyně muzea žákům poutavě povyprávěla o životě ve vodním ekosystému, žáci plnily různé úkoly a také si mohli některé exponáty „osahat“.

Dravci na fotbalovém hřišti

Datum: 16. 4. 2011

Ornitologický výlet

Datum: 25. 9. 2009

Informace zde

Ekohrátky pro prváky

Datum: 22. 4. 2009

Na Den Země si Ekocentrum Pantoflíček připravilo pro prváčky z naší školy, ale i ze ZŠ Horní Němčí již tradiční Ekohrátky pro prváky. Žáci si mohli na stanovištích ověřit své znalosti z oblasti přírody a její ochrany. Vítězům ekohrátek byly předány diplomy a hezké ceny.

Školní ekologická konference

Datum: 22. 4. 2009

Naše základní škola se v tomto školním roce přihlásila do projektu Ekoškola. Aby mohla všechny žáky i učitele školy informovat o tomto projektu, uspořádali členové ekotýmu školy na Den Země (22. dubna) v tělocvičně Školní ekologickou konferenci.
Na této akci se jednak představili všichni žáci i učitelé, kteří na tomto projektu spolupracují, jednak byly představeny všechny akce a aktivity, které se na naší škole v rámci tohoto projektu uskutečnily, nebo se brzy mají uskutečnit. Pan ředitel také všechny informoval o jiných dvou projektech. První je o rekonstrukci školního hřiště a druhý je projektem OÚ Dolní Němčí a týká se změn, které proběhnou v těsné blízkosti školy a na školním dvoře.

Den Země v Dolním Němčí

Datum: 22. 4. 2009

Ve středu 22. dubna oslavila naše škola Den Země.

Školní klub

dnes, pondělí 26. 9. 2022
úterý 27. 9. slabý déšť 15/8 °C
středa 28. 9. skoro jasno 16/5 °C