Mapa webu Youtube

Vaření - zdravá pětka - Mgr. Jarmila Hrobařová

V pondělí 4.2.2013 se pro žákyně a žáky z 8. a 9. tříd, kteří si v letošním školním roce zvolili z povinně volitelných předmětů vaření, uskutečnila ukázka zdravé výživy. Lektor je seznámil s pojmem ZDRAVÁ PĚTKA. Po skončení přednášky rozlosoval účastnice a účastníky do pěti skupinek. Každá skupinka dostala možnost si vylosovat jednu potravinu, která tvoří základ připravovaného jídla. Dalším losováním si vybírali potraviny, které upotřebí při přípravě pokrmu nebo nápoje. V konečné fázi se všem skupinám podařilo připravit fantastické saláty, pomazánky a nápoj. Na závěr párty byli žákyně a žáci obdarování velkým ananasem za skvělé výkony a um v přípravě pokrmů. Tak zase někdy příště na párty a zdravou výživou.

Datum vložení: 4. 2. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2020 19:02