Mapa webu Youtube

Grafická cesta

grafická cesta

Naše škola je známá podporou dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Naši pedagogové se tak často zúčastňují různých vzdělávacích programů, které jim prohlubují jejich vědomosti, dovednosti a zájem o předměty, které vyučují. Jednou takovou učitelkou je i výtvarnice Markéta Popelková, která se zúčastnila víkendového kurzu grafických technik na ZUŠ Vsetín, která tento kurz hostila. Grafický kurz Grafická cesta I., pod záštitou Pedagogické Fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, byl skvělým kurzem pro představení různorodosti grafických technik. „Grafický kurz byl pro mě obrovským přínosem. Díky tomuto kurzu jsem si osvěžila pro mě již známé grafické techniky a seznámila jsem se s velkým množstvím, pro mě do té doby neznámých grafických technik. Bylo skvělé mít možnost si všechny představené techniky průběžně vyzkoušet a osvojit si tak grafický jazyk. Děti obecně výtvarné techniky velmi zajímají a baví, z čehož mám velkou radost. Těším se na představení mých nových grafických poznatků žákům v hodinách výtvarné výchovy a VO ZUŠ. Lektorky kurzu Mgr. Šárka Coganová a Mgr. Eva Šulcová mě velmi inspirovaly a otevřely mi pomyslné dveře do grafické tvorby, za což jim děkuji a všem jejich grafické kurzy vřele doporučuji.“

Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Markéta Popelková M.A.

Datum vložení: 8. 11. 2023 11:56
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2023 11:57
Autor: správce webu