ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
Základní škola
a Základní umělecká škola
Dolní Němčí
Mapa webu Youtube
rozšířené vyhledávání

Recitační soutěž

Recitační soutěž

recitační soutěž

Ve čtvrtek 15. 2. 2024 se uskutečnila recitační soutěž pro žáky 1. stupně.  Soutěže se zúčastnilo celkem 30 žáků.

 

1. ročník

Příjmení a jméno

název a autor

Bršlicová Sofie

Malovaná pohádka – Jiří Žáček

Fibichrová Vanesa

Tati, kup mi pejska – Jiří Žáček

Kadlčková Nela

Stopy na sněhu – Jan Čarek

Dufka Radovan

První pohádka-František Hrubín

Benovičová Rozálie

Abeceda

Žufánková Alžběta

První pohádka-František Hrubín

 

2. ročník

Příjmení a jméno

název a autor

Farkaš Štěpán

Halí , belí – Jiří Žáček

Kelíšek Vojtěch

Bajka o Žabákovi a Čápu – Pavel Žiška

Křapová Gabriela

Ufoni – Jiří Žáček

Bídová Nelly

Masopust – Jitka Halasová

Benovičová Viktorie

Na jahodách – Jiří Žáček

Tinka Lukáš

Gorila – Josef Kainar

 

3. ročník

Příjmení a jméno

název a autor

Červenáková Gabriela

Jejda, jejda, jejda, - Radek Malý

Hořčicová Regína

Buzení – Michal Černík

Jurigová Adriana

Na jahodách – Jiří Žáček

Cmol Michal

Ťapy ťap Daisy – Mrázková

Kudla Marek

Kuklení – Miloš Kratochvíl

Klabačka Antonín

O jedné neposedné kapce – Jindřich Balík

 

4. ročník

Příjmení a jméno

název a autor

Fibichrová Justýna

Honzíkova latina – Michal Černík

Rosenzweigová Nelly

Básnička pro děti o velkém vejceti – Pavel Šrut

Nášelová Beáta

Ztracená teta - Miloš Kratochvíl

Farkaš Šimon

Lichožrout- Pavel Šrut

Dufková Adéla

Ufo, ufo, ufoni – Jiří Žáček

Korček Petr

Na jahodách- Jiří Žáček

 

5. ročník

Příjmení a jméno

název a autor

Kelíšková Alena

Štěně - Kateřina Lužná

Daňková Lea

Nosorožec - Emanuel Fynta

 Zderčíková Nikola

Rozhovor - Jaroslav Seifert

 Prachařová Elena

Pan Kouba a houba - Alena Mullerová

Tomáš Lavička Tomáš

Bleší cirkus - Emanuel Frynta

 Pochylá Katrin

Želvička - Ondřej Mužík

 

 

 

 

 

O pořadí rozhodla porota složená z vyučujících 1. stupně. Diplom a odměnu si odnesli tito žáci:

1. ročník:

1. místo – Sofie Bršlicová

2. místo – Radovan Dufka

3. místo – Rozálie Benovičová

2. ročník:

1. místo – Vojtěch Kelíšek

2. místo – Nelly Bídová

3. místo – Štěpán Farkaš

3. ročník:

1. místo – Antonín Klabačka            

2. místo – Gabriela Červenáková

3. místo – Marek Kudla

4. ročník:

1. místo – Šimon Farkaš

2. místo – Nelly Rosenzweigová

3. místo – Beáta Nášelová

5. ročník:

1. místo – Lea Daňková

2. místo – Elena Prachařová

3. místo – Nikola Zderčíková

 

Do okrskového kola v Hluku pojede reprezentovat naši školu 10 žáků, kteří se umístili na prvních a druhých místech.

Všem přejeme hodně štěstí.

Datum vložení: 26. 2. 2024 12:23
Datum poslední aktualizace: 26. 2. 2024 12:24
Autor: správce webu

 

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
1
16 17 18 19
20 21
1
22 23
1
24
1
25
1
26
27 28 29 30 31 1 2

Předpověď počasí

dnes, úterý 21. 5. 2024
slabý déšť 24 °C 12 °C
středa 22. 5. slabý déšť 19/12 °C
čtvrtek 23. 5. slabý déšť 22/12 °C
pátek 24. 5. slabý déšť 21/12 °C

Rychlý kontakt

ředitel školy, ZŘŠ, kancelář:

tel. 572 648 719

vedoucí školní jídelny:

tel. 572 648 746

zástupce pro ZUŠ:

tel.  770 120 791

školní družina:

tel. 774 711 506

Školní kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
1
16 17 18 19
20 21
1
22 23
1
24
1
25
1
26
27 28 29 30 31 1 2

Dnes má svátek

Dnes je 21.5.2024

Svátek má Monika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den kulturního rozvoje

Zítra má svátek Emil

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den biodiverzity

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:57

Slunce zapadá:20:35

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie