ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
Základní škola
a Základní umělecká škola
Dolní Němčí
Mapa webu Youtube
rozšířené vyhledávání

Matematický klokan a Pythagoriáda

Matematický klokan a Pythagoriáda

matematické soutěže

Matematický klokan

Dne 22. března 2024 se na všech základních a středních školách ČR uskutečnila soutěž Matematický klokan. Z naší školy se do soutěže zapojilo 160 žáků. Tato soutěž je na základních školách rozdělena do čtyř kategorií.

Kategorie Cvrček (2. – 3. třída), kategorie Klokánek (4. – 5. třída), kategorie Benjamín (6. – 7. třída) a kategorie Kadet (8. – 9. třída). Nejlepšími řešiteli na naší škole se stali:   

kategorie Cvrček                             Třída

1.  místo     Bahulík Filip                   2. A

2.  místo     Klabačka Antonín         3. A

3.  místo     Kelíšek Vojtěch             2. A

                      

kategorie Klokánek                        Třída

1.  místo   Šimčík Michal                  4. A       

2.  místo   Bobčíková Barbora 4. A, Pochylá Katrin 5. třída

3místo   Daňková Lea                     5. třída

 

Kategorie Benjamín                      Třída

1.  místo  Brencus Kristián             7.A

2.  místo  Hájková Sára  6. B, Ondruchová Elen  6. B, Rosezweigová Sofie  6 .A

3.  místo  Sokolová Monika 7. B, Tinka Michal  7. A

 

Kategorie Kadet                             Třída

1.  místo   Zlomek Filip                    9. A

2.  místo   Zimčík Michael               8. A

3.  místo   Pochylý Alexandr           8. A

 

Všem těmto žákům gratulujeme k výborným výsledkům.

Mgr. Pavlína Bobčíková

Pythagoriáda

Ve dnech 26. a 27. března proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, která je určena pro žáky 6. – 9. ročníku.

 

Nejlepší řešitelé naší školy se stali:

 

6. ročník:

1. místo – Sofie Rosenzweigová

2. místo – Martin Kubeš

3. místo – Sofie Bídová

 

7. ročník:

1. místo – Michal Tinka

Dělené 2. místo – Petr PavelkaAnna Štipčáková

3. místo – Laura Šáchová

 

8. ročník:

Dělené 1. místo – Filip KelíšekAlexandr Pochylý

2. místo – Michael Zimčík

3. místo – Šimon Ondruch

 

9. ročník:

1. místo – Filip Zlomek

2. místo – David Vaněk

3. místo – Filip Lebloch

 

Všem zmiňovaným žákům gratulujeme k výborným výsledkům.

A těm, kteří postoupí do okresního kola, přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Mgr. Pavlína Bobčíková

Datum vložení: 2. 4. 2024 14:47
Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2024 14:50
Autor: správce webu

 

 

Předpověď počasí

dnes, středa 24. 4. 2024
slabý déšť 5 °C 2 °C
čtvrtek 25. 4. slabý déšť 12/2 °C
pátek 26. 4. slabý déšť 14/5 °C
sobota 27. 4. jasno 15/6 °C

Rychlý kontakt

ředitel školy, ZŘŠ, kancelář:

tel. 572 648 719

vedoucí školní jídelny:

tel. 572 648 746

zástupce pro ZUŠ:

tel.  770 120 791

školní družina:

tel. 774 711 506

Dnes má svátek

Dnes je 24.4.2024

Svátek má Jiří

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek

Zítra má svátek Marek

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:38

Slunce zapadá:19:56

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie