Hory 2023

fotogalerie a video z hor

- odkaz na video z hor

Pátek

- dopoledne nás čekalo závěrečné volné lyžování a po obědě vyhodnocení kurzu, vyhodnocení závodů a soutěží, předání diplomů a cen a pak rychle vše sbalit, pouklízet a šup šup domů...

Čtvrtek

- dopoledne jsme lyžovali ve skupinkách podle pokynů instruktorů, měli jsme volné jízdy a připravovali se na odpolední slalomový závod. Odpoledne 17 závodníků mělo závod a ostatní lyžovali ve skupinkách volně. Po večeři 33 lyžařů odešlo na večerní lyžování, což byl pro mnohé první takový zážitek. A pak už byla večerka, protože tento den byl pro mnohé opravdu náročný.

Středa

-  přinášíme další dávku fotografií z dnešního sluncem zalitého dne. Pochvalu si zaslouží všechny děti, ale zejména družstva začínajících lyžařů, protože jejich pokrok je opravdu úžasný. V kurzu není nikdo, kdo by odtud odjížděl jako "nelyžař". Večer máme scénky s karnevalem, fotografie vám přineseme další den.

Úterý

- v ranním mrazu -13 °C jsme se účastnili dopoledního výcviku. Přes tyto "přírodní překážky" jsme zdokonalovali své dovednosti, bojovali sami se sebou i s pokyny svých instruktorů. A navíc se v skiareálu bohužel pokazil malý vlek, fakt svělé... Odpolední výcvik probíhal za sluníčka a čekali jsme na opravu vleku, ta nastala až v 16 hodin. V 17 hodin jsme měli přednášku na téma "Lyžařská výzbroj a výstroj" a po večeři jsme hráli hry a tancovali.

Pondělí

- v klidu a pohodě jsme přijeli, vše bylo ok a po ubytování jsme šli na odpolední výcvik. Rozdělili jsme se do čtyř družstev a začali pracovat na zdokonalování svých dovedností. Po večeři jsme dostali informace k pobytu, pokyny jak se máme chovat na svahu a k organizaci kurzu.

Datum vložení: 7. 2. 2023 20:24
Datum poslední aktualizace: 13. 2. 2023 14:04