ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
Základní škola
a Základní umělecká škola
Dolní Němčí
Mapa webu Youtube
rozšířené vyhledávání

Atletická olympiáda v UH

Atletická olympiáda v UH

OLYPIÁDA 1. STUPNĚ

Dne 22. 5. 2024 se konala v Uherském Hradišti Atletická olympiáda pro 1.stupeň , kde se celkově zúčastnilo 20 škol.

Naši mladší žáci a žákyně (2. - 3. ročník) a starší žáci a žákyně (4. - 5. ročník) soutěžili v disciplínách sprint na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh na 600m a společná štafeta 4x 60m.

Naši školu reprezentovali v 

mladší kategorii: Izabela Uhrová, Jurigová Adriana, Holubová Jasmína, Byčanová Leona, Cmol Michal, Hájek Jáchym, Fábry Viktor a Moštěk Oliver.

starší kategorii: Sofie Uhrová, Kadlčková Natálie, Pochylá Katrin, Zimčíková Vanessa, Kadlček Roman, Zedníček Adam, Holub Šimon a Zimčík Adam.

Ocenění jednotlivců:            Adam Zimčík získal 1. místo ( běh 600m )
                                                 Sofie Uhrová získala 1. místo (Skok)
                                                 Cmol Michal získal 3. místo (běh 50m)
                                                 Kadlček Roman získal 3. místo (běh 50m)
                                                 
Ocenění družstev: Štafeta 4x 60m.
 
 st.kat.chlapců:   Š. Holub, A. Zedníček, A. Zimčík a R. Kadlček : 2.místo 4x60m

Všem děkujeme za jejich účast a 100% sportovní nasazení a těšíme se na další sportovní akce.                                                                                               Igor Hrdlík
 

Datum vložení: 23. 5. 2024 11:26
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2024 7:46
Autor: správce webu

 

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27
2
28
3
29
2
30
5
31
4
1
1
2
1
3
1
4
3
5
2
6
1
7
2
8 9
10
2
11
3
12
2
13
3
14
4
15 16
17
1
18
2
19
2
20
2
21
2
22
1
23
24
1
25
1
26
1
27 28
1
29 30

Předpověď počasí

dnes, neděle 16. 6. 2024
prudký déšť 21 °C 14 °C
pondělí 17. 6. polojasno 25/13 °C
úterý 18. 6. skoro jasno 26/15 °C
středa 19. 6. jasno 28/19 °C

Rychlý kontakt

ředitel školy, ZŘŠ, kancelář:

tel. 572 648 719

vedoucí školní jídelny:

tel. 572 648 746

zástupce pro ZUŠ:

tel.  770 120 791

školní družina:

tel. 774 711 506

Školní kalendář

Po Út St Čt So Ne
27
2
28
3
29
2
30
5
31
4
1
1
2
1
3
1
4
3
5
2
6
1
7
2
8 9
10
2
11
3
12
2
13
3
14
4
15 16
17
1
18
2
19
2
20
2
21
2
22
1
23
24
1
25
1
26
1
27 28
1
29 30

Dnes má svátek

Dnes je 16.6.2024

Svátek má Zbyněk

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den otců
  • Den afrického dítěte
  • Evropský den židovské kultury

Zítra má svátek Adolf

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:42

Slunce zapadá:20:58

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie