Adapťák 2022

adaptační kurz

ADAPTAČNÍ KURZ OČIMA ŽÁKŮ 6. ROČNÍKU

„Na adaptačním kurzu se mi nejvíc líbilo, že jsem si našel nové kamarády a myslím, že jsme splnili, co jsme měli. Moc se mi líbilo, že jsem zažil spoustu srandy a také se mi líbila schovka v noci.“

Štěpán Dohnal 6. A

„Na adapťáku jsme se měli sblížit s novými žáky. Normálně to trvá několik týdnů. Ale díky adapťáku to trvá pár dní. Podle mě se nám to povedlo. Hráli jsme různé hry, např. Gordický uzel, schovku, vybíjenou, molekuly atd. Každý si našel nové kamarády. Adapťák mě moc bavil.“

Michal Tinka 6. A

„Adaptační kurz je o seznamování spolužáků, kteří přestupovali z Horního Němčí, Slavkova a Boršic do 6. tříd. Na adaptačním kurze jsme hráli hodně her, které nějak souvisely i s předměty ve škole. Povídali jsme si a pomáhali. Taky jsme chodili na procházky. Byla tam velká zábava a potkala jsem hodně super lidi.“

Anna Štipčáková 6. A

„1. Na adapťáku jsem se naučil více spolupracovat.

2. Našel jsem si více kamarádů.

3. Naučil jsem se být více přátelský a bavily mě hry.

4. Na adapťáku jsem se měl dobře.“

Tomáš Krystýn 6. A

„Adaptační kurz jsme si snad všichni užili. Hráli jsme různé hry. Ve čtvrtek jsme dojeli na chatu Lopatu, přespali jsme a v pátek jsme jeli do školy. Ve škole jsme hráli např. městečko Palermo, informace o učitelích a taky skvělou schovku. Potom jsme šli na stezku odvahy. Jak jsme došli do školy, lehli si, povídali a šli spát. Jo a málem bych zapomněla, šli jsme na pizzu.“

Adéla Zetková 6. A

„Adaptační kurz je proto, aby se seznámili žáci z Horního Němčí, Slavkova a Boršic. Na adaptačním kurzu jsme hráli spoustu her. Např. Gordický uzel. Ještě jsme šli na takovou procházku z kopce dolů a pak nahoru. Také jsme si povídali na jiných pokojích.“

Laura Šáchová 6. A

„Našel jsem nové kamarády. Tohle byly ty nejlepší dva dny v mém životě. Klidně bych tam jel znova. Bylo to skvělé.“

David Dvořáček 6. B

„Jeli jsme tam proto, abychom se seznámili a také se něco naučili. Na adapťáku jsme se seznámili s novými kamarády a hráli různé soutěžové hry, např. bažina, molekuly atd. Dokonce jsme hráli i noční hru. Za mě jsme si užili adapťák moc suprově. A sem rád, že jsme tam byli, protože tohle byl můj nejlepší adapťák v životě! A jsem rád, že jsme to splnili!“

Teodor Kadlček 6. B

„Jeli jsme tam poznat nové lidi, skamarádit se, to byl účel. Kde kdo by řekl, že to nepotřebuje, ale já si myslím, že jsme to potřebovali. Kdybychom tam nejeli, tak se ještě teď tak dobře neznáme. Byla tam sranda, hry, dobrodružství, ale museli jsme si i pomáhat, abychom se poznali, tak se teď už známe. Určitě bych si to zopakovala i na víc dní.“

Monika Sokolová 6. B

„Na adapťák jsme jeli  proto, abychom se seznámili s přespolními žáky. Jinak by jsme se seznamovali hodně dlouho. Každý den jsme dělali nějaké aktivity, za které jsme dostávali lístečky. Kdyby adapťák nebyl, tak se s některými žáky vůbec neznám. Takže hodnotím 10 bodů z 10ti.“

Adam Kadlček 6. B

„Všichni jsme se na Lopeník moc těšili. Byly tam super aktivity, super kámoši, dobré jídlo a dobré počasí. Všichni jsme si navzájem pomáhali i ve škole i na Lopeníku. Večerka byla pro mě akorát. Všichni jsme se bavili, smáli a užívali super aktivity. Na to, že hotel Lopeník má hodnocení 1*, tak to tam bylo super.“

Adam Tinka 6. B

Datum vložení: 12. 9. 2022 11:22
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2022 7:31

dnes, úterý 23. 4. 2024